Atsiliepimai


*
*
Diana

Mane su vaikais pasitiko rygos oro uoste pats vadybininkas Rimantas, pasitiko oro uoste, padejo nugabenti lagamina iki automobilio, nuveze saugiai iki namu esu dekinga uz tai, tik tikejausi kad bus speciali kedute vaikams, bet nebuvo. Kai uzsisakiau kad nuveztu iki rygos oro uosta, tai atvaziavo jaunas vaikinas, pati paprasiau kad butu kedute vaikui, nuveze saugiai ir neskunedamas iki oro uosto esu dekinga uz tai, bet kai vuvykome iki vietos, tai iskele lagaminus ir lauke kada sumokesiu pinigus

Greta

vaziavau i oro uosta su savo mazom dukrytem,paeme nuo namu su sunkiom tasem,labai padejo,paslaugus vairuotojas-dave vaikiskas pagalvytes ir adijaliukus,mergaites pamiegojo,labai patogiai vaziavom. rekomenduosiu visiems... :) aciu labai ;)

Ala(Dublinas)

Dėkui transfer.lt už pervežimą iš Kauno oro uostą i Klaipeda,parveze iki pat namu duru,greitai ir uz prieinama kaina. Planuoju ir ateityje naudotis jūsų paslaugomis.,Rekomenduosiu visiems savo pazystamiems,jei jiems reikes tokios paslaugos. Sėkmės jums ir gero darbo .

Regimantas Skaržauskas

Laba diena, Aciu uz nuvezima nuo Kauno iki Vilniaus ir atgal metu sanduroje. Vairuotojas buvo labai paslaugus ir punktualus, be to, linksmas ir geros nuotaikos. Mielai pasinaudosime jusu paslaugomis ir ateityje, rekomenduosime jus ir kitiems. Aciu nuo visu vaziavusiuju! Pagarbiai Regimantas

Travel Planet

Dėkui transfer.lt už mūsų klientų pervežimą į/iš Rygos oro uostą. Planuojame ir ateityje naudotis jūsų paslaugomis.

Travel Planet

Dėkui transfer.lt už puikų mūsų klientų nuvežimo/parvežimo organizavimą. Ir ateityje naudosimės jų paslaugomis.

gintare(Dublin )

Pasitiko paciame oro uoste,parveze iki pat namu duru,greitai ir uz prieinama kaina.Rekomenduosiu savo pazystamiems.

gintare(Dublin )

Skridau is dublino i ryga,pasitiko pacioje saleje,parveze is oro uosto iki pat namu duru,greitai,saugiai,ir uz tikrai prieinama kaina,Rekomenduosiu visiems savo pazystamiems,jei jiems reikes.

Gintaras

Parvežė iš palangos greitai ir pigiai, labai dėkui :)

Tautvydas

Labai didelis aciu uz patikima, malonia kelione is Varsuvos oro uosto i Klaipeda. Rekomenduoju ir kitiems. Geru klientu jums.

1 2